Kedim Gün Geçtikçe Değişiyor Cinsi Nedir Sizce

MerveeMia

Merhaba arkadaşlar kedim gün geçtikçe değişiyor blue point cinsi diye aldım ama hiç o cinse benzemiyor hangi cins olduğunu bilen var mı yada büyüyünce nasıl görünecegini söyleyebilir misiniz ilk hali 1 ay sonra ve 2 ay sonraki halleri git gide değişiyor blue pointte değil gibi sanki bilen var mı anne beyaz british baba orjinal blue point...

18 CEVAP

simbakedi

saglik icin cinsi at da olsa ciftlestirmeyeceksin zaten, bilmis demeden dusun bi kendin sorgula ne dogru ne yanlis. hayvan ticaretine ve istismarina o kadar normalsiniz ki size dogruyu soyleyenlere laf soyleme haddi goruyorsunuz kendinizde

selinay41

korkmayın zamanla tekire dönüşmez

aycylmz

İshal olan yavrunuz ölmüştü diye hatırlıyorum. O da aynı cinsti sanırım. Onu kurtarmak amacıyla satın almıştınız, bu yavruyu hangi sebeple satın aldınız acaba? Onu da kurtardınız?

benim profilimdeki kedim british blue point long hair bence kedinle alakası yok fotoğrafta siyam kedisini andırıyor

MerveeMia

Evet anne babayı gördüm anne beyaz british baba orjinal british blue point kardeşleri de böyle cevaplarınız için teşekkür ederim sahiplendigim kişiye sorunca blue point bebeklik tüyleri daha dökülmedi bende bilmiyorum nasıl olur diyor anlamadım bende ne cins siam değil ama onların yüz kulak tipleri daha farklı ☺️

KimJeongguk

Kediniz Blue Point değil Chocolate Point.

baranertaga

Boşverin siz sevdikten sonra cinsi falan önemli değil. Takılmayın bu kadar.

MerveeMia

Valla bende anlamadım ne cins olduğunu siyam desem değil blue point desem değil çözemedim sürekli değişiyor bilen yok mu acaba yardımcı olsa cinsi hakkında

Muezzabalim

Siyam ve point kırması olabilir mi aldığınızda anne babasini gördünüz mü

MonikaveTori

British ya da scottish straight chocolate point diye düşünüyorum ama suratı biraz daha lekeli tam rengi ne diye geçiyor bilemiyorum

aycylmz

Onu da mı*

aycylmz

Merak ettim, sordum hakaret mi var küfür mü var? İşinize gelmediği için bu tepkiniz tabi siz de haklısınız. Siz kendi üslubunuza bakın önce, benimkine laf etmek yerine. En ufak bir hakaret yok. İroni var sadece, çirkinleşmeniz de o yüzden zaten. Bu arada adam değil kadınım.

MerveeMia

Güncel....

MerveeMia

Güncel..

MerveeMia

Cins kediler genetikleri ile oynanmış hayvanlar genetiklerinde hangi gen baskın hangi kuşaktan gelen gen bilinmez sen safkan 2 kediyi de çiftleştirsen bazen ortaya farklı cins çıkabiliyor bunun için secere tutuluyor neyin ne olduğunun farkındayım soruma cevap veremicekseniz bilmişlik taslayıp insanlara saldırmayın ukalaliga gerek yok