Sahiplendirme Süreci Nasıl İşliyor Yavrular Nasil Ulaşıyor Bilen Varmi??

dosteli69

Sahiplendiğimiz yavrular bize nasıl ulaşıyor??

3 CEVAP

Heiter

Sahiplendiren kişi ile nasıl anlaşırsanız öyle oluyor aslında. Sahiplendiren kişinin evine gidip alabilirsiniz/sahiplendiren kişi bırakabilir/belirlediğiniz bir buluşma noktasında teslim alabilirsiniz vs. Kedi ve sahiplendiren/sahiplenen için hangisi daha uygunsa onu seçebilirsiniz.
Ne kadar yakın olursa o kadar iyi. Şehirlerarası olacaksa bile en fazla 1-2 saatlik mesafede olması lazım ki, hayvan yolda bunalmasın. Toplu taşıma araçları hiç uygun değil bence. Hususi araçla almak en doğrusu (eğer yoksa birinden rica etmek veya taksi ile gitmek düşünülebilir).

dosteli69

Teşekkürler

Smasher1907

Sahipleneceğiniz kediyi civar semtlerden seçiyorsunuz. Sahiplendiren kişiyle anlaşırsanız da gidip alıyorsunuz.