Kısırlastirilmis Erkek Kedim İçin Felicia Kısır Konserve Biftekli Yaş Mama

salihaondag8

Arkadaşlar bu yaş mamayı kuru mamanın yaninda bı tane sipariş verdim daha elime ulaşmadı kedim severek inşallah yer içerik olarak sisfe nasıl siz kedinize kullandimizmi hiç memnun kaldınız mı yada bu marka iyi bir markamı kullanirmiydiniz merak ettim bı soruyum dedim devamlı kullanılabilir bir mamami sizfe görüşlerinizi bekliyorum

42 CEVAP

Yas mamayi iki veya uc ogune bolerek ya da iki gun de yas mamanin bitecegi sekilde vermelisiniz yas mamayi iki gunden fazla bekletmek iyi degilmis cunku tadi tazeligi vs kacabilir

Anladim fikir almak tabiki daha guzel oluyor ama her kedinin de damak tadi cok farkli o yuzden deneyerek gormek lazim

salihaondag8

İşte benim kedime ben kapetli mamalardam veriyorum oda 70 yada 80 gram oluyor bı seferde bitiriyor verince bide bı sefer iki öğüne bölerek verdim yemedi bu sefer ilk acilinva hepsini yiyip bitiriyor yani öyle seviyor

Konserve yas mamayi paket yas mama gibi bir seferde vermeyin cok gelir o miktar ona. Konserveyi de 5 gunde bitcek sekilde verebilirsiniz sorun olmaz ama sık yaş mama vermeyin dediğim gibi bu sefer cok fazla istiyorlar. Ben kedime bir ayda 3 4 kezden fazla vermemeye calısıyorum

salihaondag8

Yani böyle konserve yada poşet yaş mamaui bir kerede yemesi sıkıntı yaratirmi haftada bir iki kere böyle bı seferde yese poşet yada konserve

salihaondag8

Yani paket yaş mamayı bir seferde yemesi sorun olmaz ama konserve bir seferde yerse sikinti olur öylemi bide yaş mama 1 haftada 2 kezden fazla verirsem sıkıntı olur oylemi

Her hafta bir iki kere vermek zorunda degilsiniz aslinda, 2 haftada bir vermeye calisin bu sefer yaş mamaya cok alisir o yuzden dedim kuru mamayla daha sık beslensin.

Konserveyi bir seferde yemesi hic dogru olmaz baya fazla var icinde cunku

Ben nd kullandim ama pahalandigi icin brit care e gectim tavsanli olana bir aydir kullaniyoruz ishal durumlari vs yasayanlar var ama bu kediden kediye degisir benim kedimde ishal durumu olmadi duzenli mama gecisi yaptim tahilsiz mama oldugu icin. Oneri olarak da brit care, bozita, perfect, mystic onerebilirim mama gecisini de surekli yapmamaya calisin senede bir kere yapmaya calisin hatta mama iyi gelirse uzun sure kullanmanizda da bir sakinca yok

bir sene veya 8 9 ay tavuklu mama kullandiniz diyelim degisiklik yapmak isterseniz de sonrasinda somonlu mama alabilirsiniz

salihaondag8

Şuan mystic balıklı kısır mamasını aldım sizdemi onu kullandınız kediler severek yiyor diyorlar sizinki sevdimi inşallah benim kedimde sever ilk defa aldım 1.50 kilosu 100 TL'ye aldım

Mystic cok duydum icerigi de guzel bir mama memnun kalanlar var brit care dan sonra ben de denerim

salihaondag8

Bende 2 ayda bir mama değiştiriyorum kedim aynı mamayı yemekten hemen sıkılıyor ondan yani sizfe sıkıntı haratirmi bide benim bir kedim olduğu için bide çok iştahlı değil 1.50 kilo alıyorum 2 ay gidiyor yani çok kilo almıyorum bide sıkılıyor ondan sık degistirip çok kiloli almıyorum sıkılır diye yemez diye aynısını

Sık kuru mama degistirmeniz pek iyi degil aslinda mamayi sevmiyosa baska bir markanin balikli veya tavuklusunu deneyebilrsiniz hafif yaş mama ile kuru mamasini karistirip sevmesini saglayabilirsiniz ve en azindan 7 8 ayda bir degistirmeye calisin mide ve sindirim sistemleri cok hassas cunku

Mysticten sonra Brit care in tavsanlisi veya bozita nin geyikli veya tavuklusunu deneyin derim