Kısırlastirilmis Erkek Kedim İçin Felicia Kısır Konserve Biftekli Yaş Mama

salihaondag8

Arkadaşlar bu yaş mamayı kuru mamanın yaninda bı tane sipariş verdim daha elime ulaşmadı kedim severek inşallah yer içerik olarak sisfe nasıl siz kedinize kullandimizmi hiç memnun kaldınız mı yada bu marka iyi bir markamı kullanirmiydiniz merak ettim bı soruyum dedim devamlı kullanılabilir bir mamami sizfe görüşlerinizi bekliyorum

42 CEVAP

salihaondag8

Yani ilk kedi baktığım için yeni yeni videolardan bakıp ona göre almaya çalışıyorum içeriklere dikkat etmeye çalışıyorum ama sizler yillardir kedi bakıyorsunuz dur benden illaki daha çok bilgi sahibisi ve deneyimlisinizdir

salihaondag8

Yani sizde piftekli ve somonlu ikisininde kullanizdiniz sevdi öylemi peki devamlı bu markayı mi alıp yediriyorsunuz kedinize başka hangi kısır yaş mama önerirsiniz bende ona göre iyi olan markalardan alıyım yani öneri olsun

salihaondag8

Peki şuan kullanacagim yaş mamayı devamlı vermem sikimyi yaratirmi içeriği iyi demi

salihaondag8

Beğenerek yer inşallah gelince bakalım

salihaondag8

Aynen oralardanda inceliyorum ama yani sizin görüşlerinizi de almak istedim yani kedileriniz hangi markayı seviyor hangi markayı kullanıp memnun kalıyorsunuz banada görüş olur dedim yani

salihaondag8

Yani siz bir hafta içinde kaç kere veriyorsunuz mesela bide bu konserveyi kaç öğünde veriyorsunuz onuda sorcaktim benim kedim paketli yaş mamayı bir kerede bitiriyor ben devamlı kapetli alıyorum yani öyle yapıyorum konservede nasıl yapıyım bir kerede mi bir ogunfemi veriyim

salihaondag8

Cevaplarınız için sağol bide son sorum olcak kediniz kısır mi kisirsa hangi kuru mamayı onerirsiniz hangisini kullanıyorsunuz benim bütçem orta ve düşük bütçe ama kaliteli olsun bir öneriniz varmı bu siteden alıyorum bu ara da

salihaondag8

Tamam anladım sağolun dediğiniz gibi yapacam

salihaondag8

Mysticten sonra sizce hangi mamayı kullanmalıyım alırsam purina one sığır etliyi alıyım dedim oda iyi değil içerik olarak mystice göre kararsız kaldım o konuda da uygun kaliteli bütçeli bir mama olsun diyorum ama içeriğinde iyi olsun tabiki kısır mama olarak bu sitede önereceğim varmı

salihaondag8

Anladım aynen iyi bir mama uzun süre kullanırım büyük ihtimal onfa sonra başka mamaya geçerim

salihaondag8

Hani biraz inceledim et oranı iyi geldi bı sefer alıyım dedim yani bidakine hangi yaş mamayı alırım hiç bilmiyorum bı konufa bana yardımcı olur musunuz kısır yaş mama önerisinde bulunursanız sevinirim amanuygun bütçeli ve kaliteli olsun lütfen Cok bütçem yok pahalı markaları söylemeyin

Ben somonly ve bifteklisini almistim kedim severek yedi icerigi de temiz bir yas mama

Elimden geldigince duzgun yas mamalar vermeye calistim icerikleri kotu olan yas mamalar dis etlerine ve sagligina ilerde zarar verebilir diye. Yaş mama olarak; Felicia, Bozita, Nd, Naturea, Matisse, Nutri feline alabilirsiniz

Ben de youtube hem volipet hem de ilayda ozturk un videolarini izliyorum onlar guzel icerikler yapiyolar ilayda hanim hem kedi kumu incelemesi hem yetiskin hem yavru hem de kisir mama ve yas mama incelemesi yapiyor. Volipette de yas mama incelemesi baska cesit mama incelemeleri vs yapiyor oralara bakabilirsiniz

İcerigi iyi ama cok sık yas mama vermeniz iyi olmaz kuru mamayla beslenmesi daha dogru yas mamayi 2 3 haftada bir iki verseniz bile olur fazla verirseniz kuru mamadan uzaklasabilir