Kısırlastirilmis Erkek Kedim İçin Felicia Kısır Konserve Biftekli Yaş Mama

salihaondag8

Arkadaşlar bu yaş mamayı kuru mamanın yaninda bı tane sipariş verdim daha elime ulaşmadı kedim severek inşallah yer içerik olarak sisfe nasıl siz kedinize kullandimizmi hiç memnun kaldınız mı yada bu marka iyi bir markamı kullanirmiydiniz merak ettim bı soruyum dedim devamlı kullanılabilir bir mamami sizfe görüşlerinizi bekliyorum

42 CEVAP

salihaondag8

Yani benim kargo parasıyla aylık petlebiden siparişim 150 lira oluyor o yüzden yani 120 liraya kadarlık bir bütçe ayırabiliyorum kuru mama için kargo artı birde yaş mama alıyorum ona göre önerirseniz sevinirim

salihaondag8

Mystic hem uygun hem kaliteli hemde içeriği iyi yani benim butcemede uygun ona uygun onu. Gibi bir mama petlebide varsa önerirseniz sevinirim purina one sığır etli maması var onu biliyorsunuz dur onu alacaktim mystic daha iyi içerik olunca onu alıyım dedim bidakine onu kullansam nasıl olur iyi bir mamami sizce

Anladım valla benim kullandigim birt care in bu sitede iki kg si 265 tl acik mama seklinde satilmis hali yok baktigim kadariyla baska sitede acik hali var mi bilmiyorum *** veya ********dan bakin isterseniz

Site isimleri gozukmemis baska bilindik sitelere bakin isterseniz

salihaondag8

Peki başka onerebileceginiz bu sitede bir mama varmı purina one sigir etli mamayı duydunuz mi sizge o nasıl ona geçsem dsha sonra sıkıntı olurmu

salihaondag8

Yada mystic gibi uygun fiyat açısından hiç bildiğiniz mama varmı kaliteli uygun fiyatlı güzel icerikli

Purina cok iyi bir marka degil tavsiye etmem icinde katki maddeleri seker vs var onun yerine o zamam hills, advance, felicia markalarina bakabilirsiniz

salihaondag8

Yoksada yinede cevaplarınız için sagol

My food, golosi ye de bakabilirsiniz

salihaondag8

Mystic markadan ne kadar süre devam etmemi önerirsiniz bu marka iyi marka demi ilk başta emin olamadim ama kedimde sıkıntı yaratmaz demi içeriği iyi duruyor ama

Bence 5 6 ay kullanın mama güzel hatta iyi geliyorsa bir seneye kadar kullanın derim çok sık mama degistirmek iyi bir sey degil dedigim gibi, kullandiginiz mystic somonlusdan sonra tavuklusu varsa onu denersiniz yoksa da başka markalari denersiniz

gece18

Sürekli mama değişimi hiç iyi değil ve gastrointestinal sorunlar meydana gelir. Purina önermiyorum. Golosi, bozita,brit care, mystic bakabilirsiniz. La vital olabilir.
Felicia kötü değil içeriği ama ben sürekli vermezdim kedime. Paket yaş mamasını hiç beğenmedim. Eti plastik gibiydi lakin konservesini hiç bilmiyorum bu yüzden yorumum yok. Felicia tercihlerim arasında değil. Eğer kedinizi kaliteli yaş mamalarla beslerseniz her gün verebilirsiniz diş bakımını aksatmadığınız sürece.
Ben yaş mamada nd kullanıyorum. Bazen paste miamor ürünleri deniyorum. Evden yaş mama hazırlıyorum et suyları ile birlikte. Tek beslenme yapmıyorum.
Nutri, schesir, mera, bozita, nd, acana favori yaş mama içeriklerindendir. Kuru mamada rotasyon ekliyorum ama 2 ayda bir değil. Su an mera kullanıyoruz ve memnunum. Kısır kedide ben yas mamada ha kitten, ha yetişkin, ha kısır önemsemiyorum. Hatta bazen enerjisi açısından kitten alıyorum. Doyurucu.
3 öğüne bölüyorum. Gramajlarına göre. Konservenin veyahutta paketin hepsini boşaltmak ağır gelebilir.