Kuşum Klavyeyi Sahiplendi

sude24sena

kuşum ben bilgisayarın başındayken klavyeye konuyor benim dokunmama izin vermiyor bu psikolojik bir so run yaratırmı orayı evi sanması gibi ya da hep orada kalmak istemesi evet biraz saçma ama yine de sorayım dedim

4 CEVAP

umut61

Sen birde bunu kedisi olanlar için düşün. Geliyor tam ortasında yatıyor ve çalışmana müsaade etmiyor.

Ahmtasarim

Sanırım sadece ilgi istiyor kuşunuz... Tuşların çıkarttığı tıkırtıyıda kıskanıyor olabilir... Ama kuşunuzu biraz sevin.. :) ilgisiz bırakmayın, sıkılınca zaten uçar gider kafesine. İlginize.

cyriic

bendede öyle bi sorun var galiba psikolojik klavyeyi öpüo heralde arkadaşı felan sanıo :D

sude24sena

hahahaa :)