Araştırma (Katılır Mısınız?)

Feronia

Merhaba,
Ben bir araştırma için veri topluyorum. Başka platformlardan da topladığım verileri bir arada grafik haline getirip blogumda paylaşacağım. Lütfen aşağıdaki soruları cevaplar mısınız? (Tümünü cevaplarsanız sevinirim, eksik cevapları veri olarak kullanamıyorum.)

  1. Beslenme şekliniz nedir (Kuru mama, yaş mama, BARF, ev yemeği vb.)?

  2. -Ev yemeği veya raw/whole prey ile besleyenler bunu atlasın-
    a. Mama (herhangi bir türde) kullanıyorsanız markası nedir?
    b. Ev yapımıysa (BARF, homemade) -yaklaşık- % kaç et kullanıyorsunuz?

  3. Neden böyle bir beslenmeyi tercih ettiniz? (Araştırma, hayvanımın damak zevki, veteriner önerisi vb.)

  4. Hayvanınızda herhangi bir sağlık problemi var mı? Varsa ne?

  5. Hayvanınız...
    a. Kedi mi, köpek mi?
    b. Kaç yaşında?
    c. Kısır mı?
    Katılanlara şimdiden sonsuz teşekkür ediyorum. :)

48 CEVAP

aleyn

  1. kuru mama - yaş mama

  2. kuru: nd düşük tahıllı kuzulu ve acana ranchlands karıştırarak veriyorum. yaş mama: gimcat

  3. mama araştırmalarım ve seçici kedimin damak zevki..
    4.tavuk alerjisi

  4. kedi 1,5 yaşında kısır dişi

Ceronimo-

  1. Kuru mama & yaş mama
    a. Kuru mama: N&D tavuklu ve narlı tahılsız & Yaş mama: Schesir

  2. Araştırma

  3. Yok

  4. a. Kedi
    b. 3 aylık
    c. Hayır

1- yaş mama & kuru mama
2-
a.kuru mama : orijen fit&trim. yaş mama : schesir & instinct
3- Imkanlarım dahilinde en iyisinin bu olduğunu düşündüğüm için.
4- Yok
5- a.Kedi
b.15 aylık
c.evet

akitalove

  1. Kuru ve yaş mama
    a.Acana Red b.gimdog yaban mersinli

  2. Yakın arkadaş tavsiyesi ( Ezgi sağolsun :D )
    3.Herhangi bir hastalığı yok. bir kere parazit zehirlenmesi geçirdi.

  3. Köpek
    a.Bu sene 4 yaşına giriyor :)
    b.Kısır değil

  4. Beceremeyecegimi düsündügüm icin kuru ve yaş mama ile beslemeyi tercih ettim

TheTurk

  1. Kuru mama

  2. Köpek Tahılsız Orijen Six Fish, Kedi Tahılsız Acana Grassland

  3. Eğitmen önerisi

  4. Yok

a. Köpek, 9 aylık, kısırlaştırılmadı
b. Kedi, 9 yaşında, kısırlaştırıldı

umutkisa

  1. Kuru mama
    a. Royal Canin - Mother & Babycat

  2. Veteriner önerisi
    5.a. Kedi
    b. 2.5 Aylık
    c. Hayır

bolt

1-kuru mama
2-ev mamalarını sevmiyor
3-Araştırdım ve kedin damak zevki de var
4-Hyr çok sağlıklı
5-
a-kedi
b-7 aylık
c- kısır değil

Batmaaan

1- kuru mama
2-pro plan
3-araştırma, veteriner önerisi
4-yok
5-kedi, 7 aylık, kısır değil

DogaM

  1. Kuru ve yaş mama.
    a. Yaş mama: Naturea. Kuru mama: Orijen Regional Red.

  2. Evde mama yapabilecek zamanım yok ve hem araştırmalarıma dayanarak hem de güvendiğim bir vet in önerisiyle bu beslenme tarzını tercih ettim.

  3. Yok.
    a. 2 kedim var. Yakında sayıları 3'e çıkabilir.
    b. Biri 1,5 diğeri 4-4,5 yaşında.
    c. Kısır değiller.
    Rica ederim. :))

emrezrtrk

1-kuru mama
2-alice kitty
3-veteriner tavsiyesi
4-yok
5-kedi(5 aylık,dişi,kısır değil.)
Ben tşk ederim...MUTLU YILLAR...

joeythecat

1- Kuru mama
2- a) Orijen Regional Red
b) Kedim yiyecekler konusunda hassas bir bünyeye sahip olduğundan ev yapımı mama henüz kullanmıyorum.
3- Araştırma
4- Tavuk alerjisi
5- a)Kedi
b) 4 aylık
c) Kısır değil.

Merloli

1-kuru mama ve yaş mama
a) go! kedi maması
3- araştırmalarım sonucu
4-sağlık problemi yok
a) kedi
b) sekiz aylık
c) henüz kısır değil
Rica ederim :) ayrıca sonuçlarını merak ettim, takip edeceğim

zeynepgurgen

  1. Kuru mama & yaş mama

  2. Kuru mama: N&D az tahıllı ( morina balığı & portakal ) Yaş mama: Schesir

  3. Araştırma

  4. Aids
    5a. Kedi
    b. 7
    c. Kısır

Arya45

1.Kuru mama, yumurta sarısı, haşlanmış tavuk, pişmiş taze balık
2.a. BonoCibo Kitten
3. Hayvanımın damak zevki
4.Herhangi bir sağlık problemi yok
5.a. Kedi
b. 5 buçuk aylık
c. Dişi kısır değil

Friolero

1- kuru mama bazen de yaş mama
2/a- kuru mama olarak sanabella, yaş mama olarak naturea
3- araştırma ve kedilerimin damak zevki
4- kalıcı bir sağlık problemleri yok.
5/a- kedi
5/b- erkek olan 3 bucuk 4 aylık, dişi olan 8bucuk aylık.
5/c- dişi olan kısır.