Araştırma (Katılır Mısınız?)

Feronia

Merhaba,
Ben bir araştırma için veri topluyorum. Başka platformlardan da topladığım verileri bir arada grafik haline getirip blogumda paylaşacağım. Lütfen aşağıdaki soruları cevaplar mısınız? (Tümünü cevaplarsanız sevinirim, eksik cevapları veri olarak kullanamıyorum.)

  1. Beslenme şekliniz nedir (Kuru mama, yaş mama, BARF, ev yemeği vb.)?

  2. -Ev yemeği veya raw/whole prey ile besleyenler bunu atlasın-
    a. Mama (herhangi bir türde) kullanıyorsanız markası nedir?
    b. Ev yapımıysa (BARF, homemade) -yaklaşık- % kaç et kullanıyorsunuz?

  3. Neden böyle bir beslenmeyi tercih ettiniz? (Araştırma, hayvanımın damak zevki, veteriner önerisi vb.)

  4. Hayvanınızda herhangi bir sağlık problemi var mı? Varsa ne?

  5. Hayvanınız...
    a. Kedi mi, köpek mi?
    b. Kaç yaşında?
    c. Kısır mı?
    Katılanlara şimdiden sonsuz teşekkür ediyorum. :)

48 CEVAP

Ilayda6

  1. Kuru mama&yaş mama
    a. Brit Care

  2. Araştırma

  3. Yok

  4. Hayvanınız...
    a. Köpek
    b. 5 ve 1
    c. Kısır

emreovec

  1. Beslenme şekliniz nedir (kuru mama, yaş mama, BARF, ev yemeği vb.) ?

  • Kuru Mama

  1. -Ev yemeği veya raw/whole prey ile besleyenler bunu atlasın-
    a. Mama (herhangi bir türde) kullanıyorsanız markası nedir?

RC Kitten

b. Ev yapımıysa (BARF, homemade) -yaklaşık- % kaç et kullanıyorsunuz?

  1. Neden böyle bir beslenmeyi tercih ettiniz? (Araştırma, hayvanımın damak zevki, veteriner önerisi vb.)

  • Veteriner uygun olduğunu söyledi.

  1. Hayvanınızda herhangi bir sağlık problemi var mı? Varsa ne?

  • Yok.

  1. Hayvanınız...

a. Kedi mi, köpek mi?

Kedi

b. Kaç yaşında?

5 Aylık

c. Kısır mı?

Değil.

Katılanlara şimdiden sonsuz teşekkür ediyorum. :)

iremnart

1.Kuru mama ve yaş mama
2 a. Royal Canin
3.Kedimin damak zevki ve araştırma
4.Yok
5 a. Kedi
b. 15 aylık
c. Kısır

mervekaraoglu

  1. Kuru mama, bazen ödül olarak yaş mama

a. Bonacibo
3. Hem pratik hem de besleyici (gerçi ne versem yiyor :))
4. Biri kör tamamen (doğuştan)
5.
a.2 adet kedim var
b. Biri 7 aylık erkek, diğeri 1.5 yaşında erkek
c. İkisi de kısır

eltarcin

1-) Kuru mama

2-) a-Orijen cat&kitten (Now Fresh'e geçmeyi düşünüyoruz)
Yaş mama-İnsinct

3-) Kaliteli olduğunu ve kedim tavuğa bayılıp etten fazla hoşlanmadığı için Orijen "Cat&Kitten" kullanıyoruz. Now Fresh'e geçmeyi ise daha uygun fiyatlı olduğu ve besleyiciliğinin yeterli olduğunu düşündüğümüz için geçmeyi planlıyoruz.

4-) Var. Süt ve tavşan etine (yaş mamada, yoksa ayrıyeten vermiyoruz) alerji / hassasiyeti var.

5-) a- Kedi
b- 1,5 yaşında (aslında 1 yaş 8 aylık)
c-Kısır değil.

         Önemli değil Ezgi :)
anfrenee

1.kuru mama, konserve mama, ödül maması
2.kuru mama=reflex konserve mama=brit bountiques ödül maması=pedirge
3.köpeğimin zevki sadece
4.yok
5. köpek
6. 4 buçuk aylık
7. kısır değill

BETS

1- kuru mama
2- N&D (tahılsız)
3- araştırma + veteriner tavsiyesi + asla yaş mama ve evde hazırlanan mamaları yemeyen artist kedim
4- yok
5- kedi
2 yaş
kısır değil

sebii

  1. Kuru mama, yaş mama ve zaman zaman homemade

  2. N&D tahılsız ve Matisse kitten mama karışımı
    Yaş mama: Schesir
    Homemade: ciğer, patates haşlaması, haşlanmış yumurta, yoğurt, havuç, tavuk ve diğer et ürünleri.

  3. Hayvanımın damak zevki. Bunları cok seviyorlar.

  4. Yok

  5. 20 aylık kedi. 6 aylık 2 yavru kedi kısır değil.

Ela04

Kuru mama
Acana Pasifica
Kedimin damak zevki ve öneriler
Sağlık sorunu yok.
Kedi
Erkek ve dişi
6 aylık (e) ve 1,5 yaşında (d).
Kısır değiller.

kedilimadam

  1. Kuru mama + yaş mama

  2. Kuru mama: N&D kitten tahılsız tavuk narlı / Yaş mama: Schesir ayrıca haftada 3gün ev yapımı yoğurt

  3. Araştırma + kedilerimin damak zevki

  4. İkisinin de herhangi bir sağlık sorunu ve alerjisi yok çok şükür

  5. 2 kedim var. 2si de 9 aylık; 1i erkek ve kısır, dişi olan ise hamile
    Rica ediyorum, kolay gelsin.

Nurbaran

  1. kuru mama

  2. Bonacibo

  3. Araştırma

  4. problem yok
    5)kedi
    6 aylık
    Kısır değil

kedicigim1054

1- yaş mama ve ev yemeği
2-böyle beslemeyi ben tercih etmedim sadece kedim kuru mamayı ne türlü versem vereyim yemedi ama dişlerini sürekli fırçalamam gerrekiyor
3-kedimde şimdiye kadar hiçbir sağlık problemi yaşamadım
4- kedi besliyorum 10 aylık 2 ay sonra 1 yaşına baştığında kısırlaştıracağız

Kedicicansu

1-kuru mama,haftada bir yaş mama.
2-a: whiskas kuru mama,felix yaş mama
3-kedimin damak zevki
5-a:kedi
B:4,5 aylık
C:kısır degil

Reyaura

  1. Kuru mama yaş mama

  2. A)ORIJEN Cat & Kitten Tahılsız
    N&D Tavuk Etli Narlı Kısırlaştırılmış Düşük Tahıllı
    Hill's Z / D Alerji & Cilt Bakımı
    Yaş mama : Bozita

  3. Araştırma veteriner önerisi damak zevki

  4. A) Kedi
    B) 6aylik
    2yaşında
    7yaşında
    9yaşında
    C) 4tanesi kısır 2tanesi değil

emine64

Kuru mama yaş mama
Orijen red scheir yaş mama araştırma sonucunda sağlık problemi yok kedi 1.5 kısır rica ederim:)