Araştırma (Katılır Mısınız?)

Feronia

Merhaba,
Ben bir araştırma için veri topluyorum. Başka platformlardan da topladığım verileri bir arada grafik haline getirip blogumda paylaşacağım. Lütfen aşağıdaki soruları cevaplar mısınız? (Tümünü cevaplarsanız sevinirim, eksik cevapları veri olarak kullanamıyorum.)

  1. Beslenme şekliniz nedir (Kuru mama, yaş mama, BARF, ev yemeği vb.)?

  2. -Ev yemeği veya raw/whole prey ile besleyenler bunu atlasın-
    a. Mama (herhangi bir türde) kullanıyorsanız markası nedir?
    b. Ev yapımıysa (BARF, homemade) -yaklaşık- % kaç et kullanıyorsunuz?

  3. Neden böyle bir beslenmeyi tercih ettiniz? (Araştırma, hayvanımın damak zevki, veteriner önerisi vb.)

  4. Hayvanınızda herhangi bir sağlık problemi var mı? Varsa ne?

  5. Hayvanınız...
    a. Kedi mi, köpek mi?
    b. Kaç yaşında?
    c. Kısır mı?
    Katılanlara şimdiden sonsuz teşekkür ediyorum. :)

48 CEVAP

sebii

  1. Kuru mama, yaş mama, ev yapımı birkaç mama

a. N&D kitten mama, Schesir
b. İçindeki ton balığı ve normal eti günlük hazırladığımı miktara göre değişiyor.
3. Kedilerimin damak zevki
4. Yok
5.
a. Kedi
b. Birisi 1.5 yaşında. İkisi 8 aylık
c. 8 aylık olan erkek kısır. Diğer kedilerim kısır değil.

Feronia

Güncel

Feronia

Güncel