Sayfamıza Destek Olur Musunuz

Gamzeakann

Arkadaşlar instagram sayfamız da hayvan hakları, sokakta ki canlarımızı yuvanlandırma, mama dağıtımı gibi pek çok etkinlik yapılıyor lütfen bize destek olur musunuz büyümemize daha çok yardım da bulunmamıza katkı da bulunur musunuz

2 CEVAP

Gamzeakann

Onu da yapıyorum fakat insanlar genel de takipçim artsın diye dönüş yapmıyor benim amacım da daha fazla yere hitap edip sayfayı büyütmek.. Teşekkür ederim çok mutlu olurum

Feronia

Ben sizi takip edeceğim. Size tavsiyem mümkün olduğunca fazla kişiyi takip edin, gönderilerinizden daha fazla takipçi toplarsınız. ;)