Yan Bahçedeki Köpek

Minnosummmmm

Yan binamızın bahçesinde küçük bi kutu yapıp minnoş sarı bi köpek koydular hayvanı akşamdan akşama çıkarıyorlar bas bas bağırıyor ama bakmiyorlar ağlıyor dayanamıyorum ne yapmam lazım sizlerden fikir istiyorum gerçekten artık dayanamıyorum çok ağlıyor 😔

5 CEVAP

Sinemtopcu

İsterseniz önce sahipleriyle görüşün. Tepkilerine göre hayvan koruma polislerine bildirebilirsiniz.

Cennet29

Ne yaptınız acana

Cennet29

Ne yaptınız Acaba

Minnosummmmm

Teşekkürler cevaplarınız için oğulları bağırdı bizim bahçemiz diye ama ben konuşunca bütün mahalle konuştu sağolsunlar köylerine gönderdiler köpüşü

Efekilic

Köyde iyi bakılacak mı bir bilgi verirseniz sevinirim