Sokak Kedisinin Yerini Değiştirmek

BeratSamast

bir komşum arada beslediğim bir sokak kedisini alıp uzak bir yere götürmek istiyor
kedinin annesi olmadığı için sahip çıkmaya çalışmıştım duygusal anlamda biraz bağlandığım için engel olmak istiyorum
yapabileceğim bir şey var mı

3 CEVAP

salihaondag8

Yani burda anca yapacak bir şeyimiz var sahiplenip kendi evinizde o küçük yavruya yer açmak değilse goturevilir yani eğer çok sevip baglandiysaniz ve gitmesinden korkuyorsaniz sahiplenin mutlaka en azından oda sokakta yaşamaz güzel sıcak bir yuvası ve seven bir ailesi olur oda sizde mutlu olursunuz hiç kedi baktinizmi bilmuyorum ama kedi bakmak i kadar güzel bir duygu ki yaşayınca anlarsınız siz beni

aslihan_e

Niye ki batıyor mu kedi ona?

Emirckr

Üstteki yoruma katılıyorum,
Gerçekten duygusal bağınız varsa eviniz müsaitse sahiplenin,önümüz kış şartları en azından sıcak bir yuvası olur.
Böyle en azından başka yere atılır mı,zarar verilir mi gibi düşüneceğinize rahat rahat kedinize bakarsınız.

Aksi takdirde o şahsa yapılacak bir şey yok ha oturup düzgünce konuşulur ama aklına böyle bir şeyi koyan birinin de pek anlayışlı olacağını zannetmiyorum sanki ufacık kedi ne yapmış ona..