Forpus Tüy Dökülmesi

kaan187

Merhaba forpus papağanım var uzun zamandır tüyleri dökülüyor vitamin tavsiye ettiler verdik, yiyeceklerini daha çeşitli vermeye başladım fakat düzelmedi sorun ne olabilir bilen varmı?

1 CEVAP

emircill

Strese girmiş olabilir veya kuşlarda görülen bir hastalık var Psittacine Gaga Ve Tüy Hastalığı diye geçiyor dikkatli olmanızı öneririm. Çok fazla meyve vermek ishal yapar haftada 1-2 idealdir. Probiyotiğini eksik etmeleyim haftada 2 gün probiyotik verelim 1 gün de suluğuna 4-5 damla ev yapımı elma sirkesi damlatalım.