3 Yaşındaki Sultan Papağanımın Bir Anda Sesi Kısıldı Ve Bugün Kafasında Morluk Olduğunu Farkettim.

Iremsisli

Daha öncesinde benzer bir durum yaşayan var mı ne yapamam gerekiyor pazartesi veterinere götüreceğim

1 CEVAP

emircill

Mevsimsel geçişlerde hastalığa dikkat edelim daha yeni 4 yaşındaki ve ilk doğduğu andan beri bende olan yavrumu kaybettim. Şüpheli bir durum görürseniz eğer (kanat düşüklüğü, gözlerse kısılma, halsizlik vs.) kesinlikle hemen bir veterinere gidin.