Arkadaşlar Veterinerim Proplan Diyet Mama Vermek İstiyor (Hassas Mide)

eymensen

Kedimde uzun zamandır geçmeyen yumuşak dışkı problemimiz varda veterinerim diyet mama vermek istiyor hassas mideler için ama içerik olarak gerçekten çok kötü gibi geldi Pro Plan Veterinary Diets Gastroenterik ve fiyatıda 1.5 kg si 80 tl , şuan kullandığım mama ise nd tahılsız kitten ne yapsam bilemedim sizce nd dışında başka tavsiye edebileceğiniz bir mamaya mı geçmeliyim yoksa bunu denemeliyim mi? Dışkımız bu arada su gibi değil ilk başlar güzel sonları şekilsiz ve yumuşak sadece

6 CEVAP

Feronia

Hills, Proplan ve Royal Caninden uzak durun. Bahsettiğim mama all life stages.

Size tavsiyem bu yumuşak dışkının nedenlerinin ne olduğunun anlaşılabilmesi çok önemlidir. eğer bağırsaklarda bir problem var ise ND GASTROİNTESTİNAL i deneyebilirsiniz . veya ND nin kinoa lı serisini deneyebilirsiniz. detaylı bilgi almak için mesaj da atabilirsiniz.

Feronia

N&D balkabağı serisini deneyebilirsiniz.

Feronia

Keşke N&D Gastrointestinal diye bir mama olsaydı... (Dayanamayacağım, afedersiniz) :D :D

eymensen

kedim 5.5 aylık şuan yetişkin maması olarak geçiyor o :(

eymensen

ayrıca tüy dökümümüzde kötü duırumda Hill Kitten balıklı yada Proplan junior hakkında düşünceleriniz nelerdir