Küçük Irk Köpek Sahiplenmek İstiyorum

Sertacdagli

Küçük ırk köpek sahiplenmek istiyorum İlanda buluyorum yazıyorum nasıl insan bunlar yazıyorum Ne cevap veriyorlar Ne bişey görüldü yapıp cevap yazmıyorlar çoğu insan ilgilenmiyo bile madem hayvan sahiplendireceksin soru sor bana bende cevap veriyim ama hiç cevap vermiyorlar oda bi can sonuçta ...

6 CEVAP

akitalove

Arayın sizde mesajlara bakamkyolar

Sertacdagli

Arayıncada açmıyorlar

akitalove

Sorumsuzlar o zaman hic yoktan sahiplendirildiyse ilanlari kaldirsinlar yaa

Sertacdagli

Aynen sorumsuz insanlar ben yazıyorum sahiplenmek istiyorum diye herşeyimi anlatıyorum ama nerdeyse hiç biri geri dönüş yapmıyo

akitalove

Instangramda peggy dilek kullanicisindan belki istediginiz kopegi bulabilirsiniz

Sertacdagli

Çok teşekkür ederim