French Buldogg Mamalar Hak.

alem53

merhabalar

yaklaşık 6 ay önce french bulldogg sahıplendım şu an 14 aylık bana gelene kadar açık mama kullanıyordu ben artık N&D üst segment mama alıorum 3-4 çeşit mama denedim ama bir türlü kaşıntı ve kızarıklık gitmıyor,veterinere götürdm kesin bilgi vermıyorlar her ay farklı mama öneriyorlar ama faydası olmadı.

32 CEVAP

izzy

Yani doğru mamayı bulunca rahatlarsınız bizde cok mama denedik 3 seneden fazla hemde suan rahatiz şükür

Basakes

Uyuz olabilir mi? Yada gerçekten alerjiktir. Alerjik hayvanlara sadece kuzu etli ve pirinçli mama verilir. Brit carein var bak bı istersen

alem53

peki içeriğinde ne var tam olarak önemlimi sence

alem53

yanlız şöle bir şey söluycem en son alıdğım Nd enginarlı olan mama,tüy dökmesini engelledi bildirmek isterim kaşıntı ve kızarıklık hariç

DogaM

Tüy dökülmesini engellemiş olması ne fark eder ki? Sonuçta sizin şikayetiniz kaşıntı ve kızarıklık. Ki bence kaşıntı daha önemli tüy döküp dökmemesinden. Bence siz denemeye devam edin farklı mamalar ya da aynı markanın farklı içerikli olanlarını.

alem53

anladım,Spectrum Derm 26 mama nasıl deneyebilir miyim

alem53

anladım,Spectrum Derm 26 mama nasıl deneyebilir miyim

alem53

kaliteli mamalara denedim hiç sonuç alamadım,onu da denesemmi dedım acaba ,marka olacak iş değil gibi

alem53

merhabalar
GRASS-FED LAMB kuzu etli ve ACANA Pacifica Dog - Balıklı Tahılsız eski mamayla karıştırarak denedim kusma oldu 2-3 gun sonra

alem53

aşağidaki mamayı önerirmisiniz

Brit Premium Hypo-Allergenic Kuzulu ve Pirinçli Yetişkin 15 kg'lık

alem53

bu arada
bu mamayıda denedim acana PACIFIC PILCHARD sardalyalı olan hepsınden kısım kısım denedim

alem53

hayır o markayı denemedım
bu mamayı denemeyı dusundum Brit Premium Hypo-Allergenic Kuzulu ve Pirinçli Yetişkin 15 kg'lık

alem53

Brit Premium Hypo-Allergenic nasıl sence?

alem53

sence kaç kg alsam az mı alıyım

alem53

tşk ederim destekleriniz için.