Kediye Bel Tasması Nasıl Takılır

Kedicicansu

Kedime bel tasması aldık ama nasıl takılacagını bilemiyorum evde canı sıkılıyor biraz dolastırmak istiyorum 1 ocaktan beri bizimle ilk kedim bu hiçbir bilgim yok bilgisi olan varmı acaba nasıl takılır

5 CEVAP

ursaminor

Alınmayın hemen, bel tasması değil bunun adı göğüs tasması (harness) o yüzden öyle demiştir Ela04 :)
Üzerinde talimat yok mu paketin? Yoksa fotoğrafını koyun veya linkini yapıştırın ürünün ona göre anlatalım.

kedi1

bel tasmasının fotosunu atın çünkü bir sürü değişik tasma var size öyle yardımcı olabilirim

goknur

Aldiginiz yere bir danissaydiniz keske ve ben kedilerin tasma takilip gezdirilmesini pek uygun bulmuyorum. Olmuyor yani alisamiyorlar zorlaniyorlar ve bu durum onlara stres olarak geri donuyor pek tavsiye etmiyorum bizimde gogus tasmamiz oldugu gibi duruyor oyle

eltarcin

Evet, fotoğraf koysanız iyi olur. Çünkü bir sürü çeşit var.

aleyn

gövde tasması değilse tasmaya güvenmeyin istediği zaman çok kolay kurtulabilir içinden ve kaçabilir. ikincisi dışarı çıkarmaya alıştırırsanız hep isteyecek miyavlayacak ve huysuzlanacaktır bunun için bunları gözönünde bulundurun..