Yardımcı Olursanız Sevinirim...

merveyy98

Demin fotoğraf ekleyemediğim için tekrar yazıyorum. Fotoğrafta kızımızın kuyruk kısmının sağ uç tarafında kan lekesi var. Diğer görselde de önde gözleri kapalı olan kendisi. Dün akşam veterinerimizi arayıp durumu anlattım, zedelenme varsa bir kaç gün uçamayabilir dedi. Kırık vs. gibi bir durum varsa da muayene edilip röntgen çekilmesi gerektiğini söyledi. Ama ben şu an götürecek durumda değilim maalesef. İçimde hiç rahat değil, fikir verebilecek var mı?

4 CEVAP

Sedakunurr

Ciddi bir şey olabilir bence götürmelisin en azından için rahat etsin

emircill

Dışkı rengini kontrol edin halsizlik var mı kuşunuzda iç hastalık önceliği daha önemli

merveyy98

Muayene ve röntgen ücretini karşılayacak müsaitlikte olmadığım için götüremiyorum ne yazık ki :(
Birde orda kırık olabilir mi ki kanadı değil çünkü.
Erkek olana nazaran kuyruk kısmı daha kısa normalde de öyle mi oluyor yoksa tüylerimi koptu. Aldığımız kişiyle de iletişime geçemiyorum.

merveyy98

Merhaba geç gördüm mesajınızı biraz kusura bakmayın.
Kafeslerini ayırdık şu an çok daha iyi vitamini de eksik etmiyorum daha iyi olacak inşallah.