Kuş Yemi Islanırsa Bir Şey Olur Mu?

ismail1697

Öncelikle bende takıntı, OKB var. Kuşlarıma yem verdim ve daha sonra da sularını tazeledim. Ama suyu çıkartırken az bir şey döküldü. Ama yemin içine mi döküldü, üstündeki kaba mı döküldü, yoksa kabın yanına ve dışarıya mı döküldü bunu bilmiyorum. Zaten o kadar da çok su değildi. Ama işte bende takıntı var ya... Bir şey olur mu? Yani bir şey olur mu derken kötü bir şey elbet, ya da kuş yer mi yemini? Dediğim gibi içine su girdi mi bunu tam olarak bilmiyorum ama girdiyse diye farz edelim...

2 CEVAP

emircill

Su her sıcaklıkta buharlaşan bir şeyder bir şey olmaz ama içinizin rahat etmesi için yemi değiştirin :)

Kero22

yemin içine döküldüğü ise yemleri bir peçetenin üstüne dökün ıslanırsa yemlere dökülmüş demektir dökülmüş ise üstüne bir peçete daha kapatın ve kurulayın sıkıntı olmaz