Merhaba 2Kedimden Biri Pencere Açmaya Başladı. Çok Endişeleniyorum. Acaba Nasıl Vazgeçirebilirim?

SimbaMia

Kedim 10aylık çok hareketli, yüksek yerlerde uyumayı seviyor, kapıları açıyor. Pek yanıma da yaklaşnaz, sevdirmez, ısırmaz, tırnak çıkarmaz. Çok tatlıdır ama evcil değil sanki zorla alıkoyuyormuşum duygusuna kapılıyorum. Diğer kedim ise tam tersi kucak kedisi, kapı açmaz, kibar zarif bir balerindir. Camı açıp atlarlar ben yokken diye çok endişeliyim. Nasıl vazgeçirebilirim? Teşekkürler

23 CEVAP

Emniyet Kilitleri Öncelikle ve anladığıma göre kediniz bunalmış ve gezmek istiyor ona tasma alarak onunla arada sırada dışarı çıkabilirsiniz bu zaman kendini daha iyi hissedecektir

SimbaMia

Önerileriniz için çok teşekkür ederim.

SimbaMia

Önerileriniz için çok teşekkür ederim.

SimbaMia

Önerileriniz için çok teşekkür ederim.

SimbaMia

Önerileriniz için çok teşekkür ederim.

SimbaMia

Bir fotoblok aldım. Pencere ölçüsünde kestim o cama bantlafım. Kulp içerde kaldı. Pencere duvar gibi oldu. Atlayacak yürüyecek yer kalmadı. 0 a 0 yapıştırdım garanti olsun diye. Zıplayacak yer yok. Davlumbaza da atlayıp oradan da tezgahı seyrediyordu. Aynısını davlumbaza da yaptım. Elektrikli ocak kilitleniyor. Akşam oldu mu vanaları da kapatıyorum. Muslukları da açıp su akıtıyor. Şimdilik çözümü böyle yapabildim.

SimbaMia

O bu evin kraliçesi bizler de işte öyle etrafında pervaneyiz