Kedim Sürekli Su İçiyor Mama Yemiyor Ne Yapmalıyım?

4 gün önce sokakta bulduğumuz 1 aylık kedi yediklerini sürekli çıkarıyordu. Çok zayıftı. Veterinere götürdük üşütmüş dedi. Ciğerlerinde sorun var dedi. 4 gündür iğne yapılıyor. Direnç için ayrı kusması için ayrı. Dün hiçbir şey yememeye başladı. Veterinerin verdiği toz serumu hazırlayıp veriyoruz sadece onu içiyor ve çok halsiz. Vücudu da soğuk. sıcak su torbası yapıp koydum yatağına ama kalkıp başka yerde yatıyor. Ne yapacağımı şaşırdım. Ölürse kahrolurum. Başka ne yapılabilir?

4 CEVAP

Tahliller yapıldı mı?? Teşhis ne

Tahlil yapılmadı. Elle ve steteskopla muayene etti veterinerimiz. Ciğerinde hırıltı var. Bir de çok zayıf. Yediğini çıkarıyordu. Dün bir iğne yaptı artık kusmaz dedi ama bir şey yemediği için bunu deneyimleyemedik.

dogaaonaat

geçmiş olsun :(

cyriic

çok geçmiş olsun zorla yemek yedirmeye çalış