Kuşum Tuhaf Sesler Çıkartıyor

Pinar5504

Kuşum Badem sürekli nefes alıp verirken viklemeye benzer sesler çıkartıyor. Özellikle korktuğunda sesi çok artıyor şu son 1 haftadır da geceleri sesler çıkartmaya başladı. İlk başlarda burnu tıkalı filan diye düşündüm ama gitgide arttı. Korkmaya başladım sizce ne olmuş olabilir?

4 CEVAP

emreovec

Kuşunuz astım olmuş. Ölümcül bir hastalıktır. Ben kuşumu o şekilde kaybettim. İlk aşamada aviastım ile tedavi deneyin. Tekrarlarsa Vitaform bulmaya çalışın. Çok zor bulunan bir ilaçtır. Ben artık son aşamasında Vitaform bulmuştum. Verdiğimin ertesi günü kaybettik kuşumuzu.

emreovec

Hatta bulabiliyosanız neo-teramycn bulun. Ama o da zor bulması.

Pinar5504

Ama evimizde ne sigara içen var ne de ev soğuk. Emin misiniz? Çünkü her nefesinde öyle sesler çıkartmıyor. Ayrıca çok fazla yemek yiyor gerçi büyük ihtimalle dişi kuşum için ama.. Bu ciddi bir şey çünkü

hapşırık gibi şeyse üşütmüştür biraz vitamin verin