Neden Öğrenciye Kedi Verilmiyor ?

luffy

Ev verilmez hesabı bir de kedi mi verilmiyor anlamamaktayım. Yıllardır evcil hayvan beslemekteyim ve terketmedim. Şimdi bir kedi beslemek istiyorum sevdiğimden o da suç gibi ... Öğrenciler aramasın bekarlar aramasın.. Hem öğrenciyim hem bekarım hem de çalışıyorum. Bu kedi bakamıyacağım anlamına geliyorsa üzüldüm ...

5 CEVAP

smkb

merhaba bu sorunla bnde karşılaştım kaç yeri aradim. 4 gün önce apt bahçesinde hamile bir kediye rastladım şuan benmle :) kızımın doğurmasını bekliyorum :)sizde böyle bir kediye rast gelirsiniz umarım .

yavuz

Sizin ve benim gibi istisnalar olsa da genel olarak hayvanı terk ediyorlar.buna birkaç defa şahit oldum. Bu desteklediğim anlamına gelmiyor tabi ki.

dogaaonaat

kesinlikle size katılıyorum. Hem bekarlar bakamaz diyorlar aksine yanlız oldukları için daha iyi bakarlar bence. Öğrenciye gelelim.Stresden başımız dönüyor minik bir arkadaşa ihtiyacımız oluyor... Hem büyük olunca ne oluyor onlar barınaklara felan veriyolar

Bakımını karşılayamazsınız diye...

evet katiliyorum size niye yani biz insan degilmiyiz ogrenciyiz diye noluyo yani belki evli yada ogrenci olmayanlardan daha iyi bakicaz nerden biliyon yani iste bunu dusunmuyolar maalesef :(