İnstagram'dan Sude Andaş I Spamladınız Mı?

keremcavuss

lütfen spamlayın (spamlamadıysanız

24 CEVAP

SelinTuksal

kedikesen2 diye hesap açtı en son... ve canlı yayındada 2 kediyi kesmiş... Allah a havale ediyorum onu..

keremcavuss

o kan donmasını bilmez kardeşim o kansız
küfür edicem şimdi
töbe!!!
alaha bırakıyorum inşallah ahiret gününde rabbim en ağır şekilde cezalandırır

kansız o.ç un

SelinTuksal

böyle olmaması gerekn varlıklar için insan görünümlü anlamında insanımsı diyorum ben.

Kayip

O spamlanmisti galiba tekrarmi cikti ortaya

dollfacepersian

Onun insanları rahatsız ettiğini fark Edip adına sahte hesaplar açıp rahatsız edici fotoğraflar koyuyor olabilirler. O yüzden çok itimat etmemek lazım diye düşünüyorum. Tabi ki yine şikayet Edip gerekenin yapılması için ugrasmalıyız ama fazla da dikkat edip sahte ise amacına ulaşmasını sağlamamak gerek diye düşünüyorum

eltarcin

Ahiret günü Rabbim o kestiği kedileri, gözlerini çıkardığı hayvanları onun karşısına getirecek ve o hayvanlar onlardan kat ve kat fazlasını yapacaklar o kalpsiz "insan" tanımını yakıştıramadığım kişiye...

siiincaap

Midem bulanıyor desem, katledilen zavallı yavruların çektikleri yanında eksik kalır. Allah ıslah etsin!

Feronia

Ben eğer karşıma çıkarsa öldürene kadar dövüp cesedini hayvanlara yedirebilirim o "kişi"nin. Hiçbir şeye havale etmiyorum. Hesabı kapansa neye yarar ki.

LucyLand

şimdi şikayet etmek instegrama baktım ama hesabı kapatılmış galiba çünkü onun hakkında ve canice katledilmiş hayat kaynakları hakkında hiç bir paylaşım yok sadece onu spamlamak için açılan hesaplar var ama allah büyük onu hesaplaşma gününde hayvanlara yaptığı gibi yapıcak o katledilen hayvanlara çok üzülüyorum ama üzülmek çare değil :((((

Feronia

Bence bu Sude Andaş denilen şahıs insanın ta kendisidir. "İnsan" bence bir varlığa edilebilecek en büyük ve anlamlı hakarettir. Sude Andaş insandır! İnsan olmak da benim en büyük utancımdır!

SelinTuksal

ben yarı kedi olduğumdan üstüme alınmıyorum.

eltarcin

Ezgi, hayvanların o "pis" eti yiyeceklerini sanmıyorum. Ve de sana katılıyorum. İnsan tanımı bile onun için alçaklarda kalıyor. "Şeytan" daha iyi olur o kişi için (aslında "kişi" olarak sayılmamalı) Maalesef yıl içinde binlerce var o sude andaştan (Büyük harfle yazmayıp kesme ile ayırmadım) sude andaş sadece adını duyurmuş bir "kişi" o kadar. Daha onlardan nicesi çıkacak(maalesef). İnsanlık kendi sonunu getiriyor!

Kayip

Yani inst hesabi kapatilmisti

keremcavuss

yeni hesap açmış

Kayip

Aynen hesapi kapatabiliriz cok belki ama o bu ise dewam edebilir allah islah etsin nasil kiyarlar o canlara bilmiorumki gercekten ben kedime bisey olmasin die ugrasirken onun boyle seyler yapmasi kan donduruyor resmen