Kediye Pasaport Da Zorunlu Mu

Kedikaram

Kedimi kisirlastirirken çip takıldı. Ancak pasaport gibi bir sey verilmedi. Çipin zorunlu olduğunu biliyorum ama pasaport da zorunlu mu yıl sonuna kadar?

2 CEVAP

Mirabonibon

Bilgilerinizi alıp sisteme giriyorlar tarım ormandan size mesaj gelmesi gerekiyor sonra size yeni kimlik veriyorlar ekstra olarak çıkartmıyorsunuz zaten çip takıldıysa yeni kimliği verilmesi gerekiyor

Anonymus985465

Özel vette ve İlçe Tarım'da çip takıldıktan sonra çip numarasıyla kimlik veriliyor