Petlebi Sitesine Yeni Üye Oldum Hayvanlarla İlgili Değil Biliyorum Ama Acaba Ücretli Mi?Ücretsiz Mi?

Şimdiden teşekkürlerr

6 CEVAP

Feronia

Ücretsiz

Teşekkür ederimm

guineapigela

ücretsiz ancak birşey satın alıyorken para veriyorsunuz (soruyla alakasız oldu galiba)

Hayır alakasız olmadı bunları soruyordum zaten :) bu arada bu pati sayıları ne işe yarıyor? örneğin sizin 1938 puanınız var ne işe yarıyor teşekkürler şimdiden

Ssenaa51

Ne işe yaradığını bilmiyorum ama sen soru sordukça alışveriş yaptıkça ya da soruları cevapladikca artiyo :)

teşekkürlerr :))