Hangisini Seçeyim

stellabennett

Anket

Hill’s
(16 oy)
Pro Plan
(10 oy)
Royal
(6 oy)
Toplam (32 oy)

hepsinin de çok iyi olmadığını biliyorum ama kedime kilo aldırmam için başka şansım kalmadı gibi hissediyorum lütfen seçer misiniz (bu arada sadece ideal kilosuna ulaşana kadar kısa vadede kullanmayı düşünüyorum)

34 CEVAP

TATA4242

Lütfen daha fazla yazmazsaniz sevinirim daha okuduğunu anlayamayan bir kişi ile iletişim kuramam ve yüz yüze dahi konuşamam çünkü o kişi kendi doğrularını sıralar ve karşıdakini sadece dinliyormuş gibi yapar.Bunun yanında whiskasın tuz oranı ile advance tuz oranı orada yazıyor ve sevgili okuma bilmeyen hanımefendi sizin için açayım advance tuz oranı kgde daha yüksek.

TATA4242

Hala aynı yerdesin ya içinde et yazmıyor et gördün mü meat yazısını ?

TATA4242

Löp eti geçtim ben ,senin o mamanın kilosuna verdiğin para ile 1 kg löp et alınır ve löp et kg 200 TL.

Balimlilac

Evet yazıyor.