Mutlu Patiler

KedicikUzum

Merhaba, ben 11 yaşındayım. 6 sınıfa gidiyorum. Biz sınıfta birkaç kişi hayvanları besliyoruz ama en çok ilgilenen benim desem yeridir. Mutlu patiler den annemin adına (kendim 18 yasindan küçük olduğum için) kumbara açtım ve yaklaşık 1 ay oldu. Şu ana kadar yaklaşık 2 milyon patipuanimiz var. Ancak sınıfta birkaç kişiyle (hatta o dediğim arkadaşlarım bile keyfi geldi mi uygulamaya giriyor) 15 milyon patipuan toplamak olacak iş değil. Mutlu patiler uygulamasini cougunuz biluyorsunuzdur Kazandığınız patipuanlarin çeyreğini bile aktarsaniz çok mutlu olurum:) kumbara adı :Gülay sevim (sarman kedisi fotoğrafı var)

7 CEVAP

dilanbulent

@Hamlet isimli kullanıcı ile aynı duyguları paylaşıyorum. Sizi yetiştiren insanların ellerinden öperim. Bence instagram'daki sayfalara da yazın ki sizi destekleyen birçok insana ulaşabilesiniz.

CakilYavrukus

Herzaman derim, ihanet varsa sadakatte var.. Tebrik ederim, umarım hayat da sana bu iyiliklerin karşısında kayıtsız kalmaz.

Anonymus985465

Güzel yüreğiniz bu sabahı aydınlattı, yüreğimi ısıttı. Sizi yetiştiren anne ve babanıza sevgilerimi gönderiyorum.
Umarım, bu güzel yüreğinizi eğitimle birleştirip gelecekte hayvanlara, özellikle de sokak canlarına şifa olursunuz.
İyiki varsınız

KedicikUzum

Yaa çok tatlısınız abla/abicim❤️❤️ İnşaallah

KedicikUzum

Biri 55.000 patipuan atmış ay aşırı mutlu oldummm çok teşekkürler her kimse (Özge B.)

KedicikUzum

Çok teşekkür ederim ❤️❤️olabilir deneyeceğim, Trabzon hayvan korumaya yazacağım

KedicikUzum

@CakilYavrukus Güzel dilekleriniz için çok teşekkür ederim, inşaallah size de aynı şekilde ❤️