Acil Broadline Damla Lazım

Suraemir

Ya bana gönderebilecek olan var mı kaç liradır bilmiyorum ama çevremde ki veterinerde yok ayrıca kedimin biri ishal demiştim hatırlarsanız kaka tahlili yapanda yok ben küçük bir yerdeyim antibiyotik iğne başlayalim öyle de geçmezse gastro mama diyor öne broadline damla verip parazit mı değil mi anlamak istiyorum caniverm hap bile yok dolipet varmış ellerinde hiç ne duydum ne gördüm eşime biheldon vermiş biride en iyisi broadline yapmak olacak

37 CEVAP

Suraemir

Evet yeme içme iyi arada et tavuk balık, tavuk suyu falan verdim ben kilosu 100 lira olan mama alabiliyorum en fazla bittikçe toplu alırsam da kgsu 60-70 liraya gelecek 20 kgluk mama alabilirim Matisse gibi şuanda zaten 300 liram var son param açık mama aldım en son Matisse somonlu

acaba çok sık mama değiştirdiğiniz için ishal olabilir mi? mama değişimi çok ağır 15 güne yayılarak yapılmalı çünkü. bir somonlu bir tavuklu hızlı mı değiştiyorsunuz mamayı? bu da ishal yapar çünkü

bir de parazit düşürüyorsa kakasında görmeniz lazım. yani ağır parazit düşüşü varsa. erkek kısırlaştığına göre şu an en az 7 aylık olmalı. yine de yavru sayılır. mama ağır geliyor olabilir.

kefir deneyin mesela

Suraemir

Bilemiyorum bir mamayı 4 ay kadar kullandım ama Obivan kuzulu almıştım onda da devam etti bugün mystic tavuklu verdim ddişininkide ishale çevirmiş demek mi o mama yaramıyor çünkü dişi somonlu matisseden yiyordu seçerek bugün sırf tavuklu verdim tavuk yaramıyor ya da mystic yaramadı matisseden devam edeceğim biraz ayreten 10-15 gün geçiş yaparak değiştirdim hep ayrıca evde de veriyorum mesela tavuk yumurta balık et patates havuç katıp bağırsakları alışması lazımdı şimdiye ama hassas demek ki anne sütü almadıkları için Tavukluyu kaldırıp somonlu dan devam edip gözlemleyeceğim somonda tavukta yaramıyor diyip sığır eti ya da hindili birşey alırım en son ihtimalle

haşlanmış tavuk ve pirinç deneyin yarın.

Suraemir

Yaptım patatesli bol pirinçli tavuklu mamayı önlerinden aldım sadece bunu yesinler diye takip edeceğim bakalım nasıl olacak ya da mystic mama iyi değil olabildiğince orta halli bir mama denerim