Acil Broadline Damla Lazım

Suraemir

Ya bana gönderebilecek olan var mı kaç liradır bilmiyorum ama çevremde ki veterinerde yok ayrıca kedimin biri ishal demiştim hatırlarsanız kaka tahlili yapanda yok ben küçük bir yerdeyim antibiyotik iğne başlayalim öyle de geçmezse gastro mama diyor öne broadline damla verip parazit mı değil mi anlamak istiyorum caniverm hap bile yok dolipet varmış ellerinde hiç ne duydum ne gördüm eşime biheldon vermiş biride en iyisi broadline yapmak olacak

37 CEVAP

aslihan_e

Biheldon'u verin işte parazit varsa döker. Farklı markalar pahalı diye iç parazit dökmede daha güçlü gibi bir şey söz konusu değil. Dediğiniz damla pirelere karşı kuvvetli olduğu için tercih ediliyor. Sizin amacınız iç parazit var mı görmek. Biheldon'daki etken maddeler Caniverm'e benziyor zaten. Parazit varsa düşer merak etmeyin. Sadece hapı verdikten sonra mutlaka kakasını takip edin, yapınca koşup bakın yoksa anlamazsınız.

Suraemir

Parazit ilacının en kuvvetlisi bu olduğu için bunu denemek istiyorum boş yere antibiyotik kullanmak boşa para vermek anlamsız

Suraemir

400 olduğunu sanmıyorum gidip muayenesiz damla alacaksın geçen bakmıştın fiyatlara yılbaşından sonra belki çok büyük şehirlerde öyledir bilip bilmeden antibiyotik kullanıp daha kötüsü olsun istemiyorum belki boş yere vereceğim antibiyotiği

yakın büyükşehir veterinerlerine telefon edip fiyat sor. uğraşıp kargo yaparlarsa yapsınlar sana. ben zam gelecek diye 3 tane aldım kedilerime 350x3 1050 tl ye. elimde var ama onlara uygulayacağım maalesef bu ay sonu. o yüzden yardımcı olamayacağım.

Suraemir

D o l a p ya da gar dı rops üzerinden bir şekilde ulaştıran olur mu

Suraemir

Gerçekten zor durumdayım kedim kala yaparken ishal ve onu temizlemekten yoruldum artık mama ve kum parasını zor çıkarıyorum biri ysrdımcı olabilir mi diye sormak istedim çevremde yok buralarda

Cennet29

Elinde olan varsa satabilir belki 2. El uygulamalarından

Suraemir

O yüzden yazdım ya da bir veterinerden alığ kargo ile yollayabilir ya da dolaptan alabilirim

broadline pahalı bir ilaçtır. 400 civarı olmalı şu an. bilin diye yazdım antibiyotik için pahalı diye yazınca.

eessmmaa

Ben istanbulda yaşıyorum 2 gün önce yaptırdım uygulamayı 400 lira verdim hatta bölgedeki 3-4 veterinee kliniğine de sordum fiyatını hepsi 400 lira istedi

Suraemir

Beste vet diye bir site var orda satış yapılıyor instagramdan baktım ama güvenemedim hiç bilen duyanda yok

broadline damlayı aralık sonu 350 ye aldım bebişim. sen ister san ister sanma broadline damla şu an 400 lira çoktan olmuştur. büyük şehir küçük şehir fark etmez. bu ilaç iç dış prazit ilacı ve 1 numara. fiyatı bilerek iste diye düşünerek yazdım.

braodline internette satılmaz almayın boş yere. sadece veteriner satar.

ayrıca büyük şehirlerde veteriner. muayenesi parası alınmaz çünkü biz pimpirikli annelerin kedilerinin zaten özel veterinerleri vardır.

Suraemir

Tek bir internet sitesi ve instagram üzerinde alan reklamını yapan kişiler var ama dediğim gibi güvenemedim zaten