Anket - Nasıl Mama Kullanıyorsunuz?

Feronia

Anket

Tahılsız
(22 oy)
Düşük tahıllı
(14 oy)
Tahıllı
(7 oy)
Tahılsız yaş mama
(1 oy)
Tahıllı yaş mama
(0 oy)
Tahılsız BARF
(1 oy)
Toplam (45 oy)

Nasıl mamalar tercih ediyorsunuz?

12 CEVAP

pongul

şu an tahılsız tahıllı karışık. tercihim markaya ve içeriğe göre şekilleniyor.
nd düşük tahıllıyı ya da bozitayı spectrum tahılsız'a yeğlerdim gibi. zamanım olsa kendim yapardım mamalarını hep.

pongul

yaş mamada verdiğimde de tahılsız veriyorum.

SelinTuksal

barf hariç hepsinden (homemade dahil) ezgiş

SemaKorkmaz

N&D tahılsız kullanıyoruz şuan

aksoy65

N&D tahılsız tavuklu ve narlı

nyancat

N&d düşük tahıllı balıklı portakallı çeşidinden

Feronia

*BARF'a PMR ve homemade diet de dahil.

aleyn

şu anda düşük tahıllı ile tahılsız karıştırıyorum + yaş mama tahılsız. ev yapımı mamalara geçeceğim gibi duruyor kademeli olarak..

ecetuqce

Şuan nd tahilsiz kullanıyorum yemek ayrımı yapmadığı için yaş mamayı kendim hazırlıyorum ya da tahilsiz ürünleri tercih ediyorum

kedi_delisi

Sanabelle kitten yani tahilli

Kjw

Tahılsız kuru mama + yaş mama kullanıyorum. Bazen kendim hazırlıyorum ama kuru mama bizim beslenmemizin %40 belki %30'luk kısmını kapsıyor. Fazla kuru mama vermiyorum,çoğu kişinin tam tersi yönde ilerliyorum.Ve çok memnunum.

Suanda
Kuru mama ve yas mama tahilli