Exclusion Markasını Merak Edenler İçin

Deliladilan

burda geçen sene kullanmaya başlayıp hakkında çok güzel şeyler yazdım çünkü kısa sürede herhangi bir sorun teşkil etmedi.
Fakat aylar sonra 2 tane erkek kedimde de maalesef kanlı işeme idrar yolunda taş sorunu ile karşılaştık ve o gece veterinere gidilmese ikisi de ölecekmiş idrar torbaları çok dolu olduğu için. Dişi 3 adet kedide de kullandık herhangi bir sorun olmadı fakat erkek kısır kedilerde idrar yolunda böyle sorun yarattığı için de tekrardan N&D ye geçmek zorunda kaldık.

Şu anda durumları iyi mamayı değiştirince öyle bir sorun yaşanmadı çok şükür.

Başka insanların kedilerine sebep olmak istemem o yüzden paylaşıyorum 🙏🏼

34 CEVAP

CakilYavrukus

@dilanbulent kesinlikle katılıyorum size, biz de doğduğu günden beri proplan orjinal kapalı kutu 3kg olarak kullanıyoruz özenle. Taze mama yemesine özen gösteriyoruz. Nd mamayı veteriner bize satmak istedi, ben kabul etmedim. Kullandığım mama en pahalı mama da olsa almaya devam edeceğim.

Deliladilan

size diyebileceğim tek şey tabi hayvanınız veya yakınınız öldüğünde sizin şu an yaptığınız gibi sizi suçlayarak yaklaşmamaları. Yaptığınız şeyin saygısızlık ve düşüncesizlik olduğunu belirtmeden edemeyeceğim iyi akşamlar.

dilanbulent

Kabalık yapmaya devam etmiyorum hanımefendi, olanı söylüyorum. İşinize geldiği için tek 1 cümleye alıntı yapmışsınız. Fakat aklı fikri olan insan o cümlenin devamında ne yazdığımı da görür, ne demek istediğimi de anlar. Yazılan şeylerin bir parçasını işinize geldiği gibi örnek göstererek boş boş konuşuyorsunuz elbette kendimi savunacağım, bir de az ötedeki başlık falan yazmışsın. Az ötedeki başlıklarda yalan yanlış kesintiler yaparak karşısındaki insana saldıranlar yok o yüzden buradayım

Deliladilan

başardınız 🤣🤣🤣🤣🤣