Kedi Psikolojisi

Odnzx

erkek kedim var ve yaklaşık 2 ay önce bi olay yaşadık yanlışlıkla kedimi dolaba savurdum ve oraya çarptı sanırım onu dövdüğümü falan düşündü ve depresyona girmiş olabilir eve idrarını bırakıyor ve bunu sürekli tekrarlıyor psikolojisini nasıl düzeltebilirim yardımcı olur musunuz lütfen

16 CEVAP

zeynepgurgen

Hepimiz oyun oynuyoruz. Kaçımızınki dolaba savruluyor?

zeynepgurgen

Hemen yargılamayın belki uçmayı öğretiyordu...

Reyyanhan

İçimdeki ses hiç hoş şeyler söylemiyor :/

Reyyanhan

Ben savruluyorum onlar savrulmuyor. :/

zeynepgurgen

@Reyyanhan Biz sizinle bir soru altında aynı görüşü savununca çok eleştiriliyoruz. İki deli bir araya gelmemeliyiz...

Reyyanhan

Doğru söyleyeni 9 köyden kovarlar :) bırak ne düşünürler se düşünsünler . Doğru doğrudur :/

zeynepgurgen

  1. köyde buluşmak dileğiyle.

Bir insan yanlışlıkla nasıl savurur kedisini ?

Reyyanhan

Tamam kuzum konum atarim ben sana :D

eltarcin

Kaç aylık?

nyancat

Savurdum derken de biraz şiddet içerikli değil mi sizi yargılamıyorum nasıl bir şey yaşandığını da bilmiyorum bazen yanlışlıkla ufak tefek şeyler olabiliyor ne bileyim görmeden patisine falan basarsınız, oyun oynarken çarparsınız vs. Bunu zaten sizin ne amaçla yaptığınızı anlar kızarak mı yoksa yanlışlıkla mı yaptığınızı bilir. Mesela benim kedim mutfağa girdiğinde dışarı koyup mutfağa girmen yasak diye kızıyorum bi kaç saat küsüp kendi köşesine çekiliyor ki siz 2 ay önce oldu diyorsunuz bu yüzden yapıyor olsa ilk yaptığınızdan beri böyle davranışlar gösterirdi başka bir nedeni olabilir bunların

Reyaura

Şiddetlemi alakali ki belki kizginliga girmistir kaç aylik ? Kisir mi? Ben küçük kedimi köpeğin agzindan aldım olmek uzereyken sonra sahiplendim bi kaç gün sokta kaldı sonra normale döndü bence bununla alakali degil

Reyaura

Daha dikkatli nazik davranin guvende hissetmesini sağlayın . Bidaha savurmayin yanlışlıklada olsa. Çis yaptigi yeri bol sirkeyle silin sirke kokusunu sevmezler. Kumunu temiz tutun kumu temiz olmadigindada bu tür davranislar olabiliyor yada kumu begenmediginde . Tuvaleti sürekli görebilicegi biyerde olsun bu süreçte.

Odnzx

Çok teşekkür ederim

aleyn

belki oyun oynarken falan olmuştur..