Kedi Psikolojisi

Odnzx

erkek kedim var ve yaklaşık 2 ay önce bi olay yaşadık yanlışlıkla kedimi dolaba savurdum ve oraya çarptı sanırım onu dövdüğümü falan düşündü ve depresyona girmiş olabilir eve idrarını bırakıyor ve bunu sürekli tekrarlıyor psikolojisini nasıl düzeltebilirim yardımcı olur musunuz lütfen

16 CEVAP

Odnzx

Tam kaç aylık olduğunu bilmiyorum sokaktan sahiplendim ve kasımın sonunda eve getirdim veterinerede sordum ama püskürtme şeklinde yapmadığı için kızgınlık olarak düşünmedi psikolojik dedi