Son Kez Mama Önerisi

stellabennett

sanırım 5’ten fazla kez mama önerisi istemişimdir bu sefer son kez isteyeceğim galiba yetişkin kısır olmayan kedi için

kilogram aldıracak mama önerisi rica ediyorum sizden

34 CEVAP

stellabennett

@bayranc siz hangi mamaya geçmeyi düşünüyorsunuz Virbac mamadan sonra

Sevdaoren

merhaba ben royal canin secici kedi mamasi kullaniyorum tavuk cigeri haslayip yedir haftanin bir kac gunu tavuk haslayip yedir mutlaka kuru mamasina karistir malt macun yedir toparlar canim ciger lif kaynagi ve cok faydali kedi kemikleri icin💘

Sevdaoren

merhaba ben royal canin secici kedi mamasi kullaniyorum tavuk cigeri haslayip yedir haftanin bir kac gunu tavuk haslayip yedir mutlaka kuru mamasina karistir malt macun yedir toparlar canim ciger lif kaynagi ve cok faydali kedi kemikleri icin💘

stellabennett

@Sevdaoren maalesef tavuk yemiyor :( ama diğerlerini denerim teşekkürler

stellabennett

@Sevdaoren seçici kedi mamasını veterineriniz mi önerdi yoksa kendiniz mi aldınız veteriner tavsiyesi olmadan kullanmakta bir sakınca oluyor mu

Sorun olacağını zannetmiyorum

stellabennett

@Minikkedicikkk teşekkürler

Balimlilac

Virbac sadece veterinerlerde satılıyor.

bayranc

Virbac veteriner maması maalesef sitede yok somonlu olanı tavsiye ederim tüyleri içinde çok iyi geldi bende 2 kedi var 12 kg anca yetiyor ama sizin 1 taneyse 3 kilo alabilirsiniz rc pro plandan daha iyi içeriği tavsiye ederim

bayranc

Virbac veteriner maması maalesef sitede yok somonlu olanı tavsiye ederim tüyleri içinde çok iyi geldi bende 2 kedi var 12 kg anca yetiyor ama sizin 1 taneyse 3 kilo alabilirsiniz rc pro plandan daha iyi içeriği tavsiye ederim

bayranc

Virbac veteriner maması maalesef sitede yok somonlu olanı tavsiye ederim tüyleri içinde çok iyi geldi bende 2 kedi var 12 kg anca yetiyor ama sizin 1 taneyse 3 kilo alabilirsiniz rc pro plandan daha iyi içeriği tavsiye ederim

Bulutcemre

Ben de virbac kullanıyorum gayet memnunum ama biraz pahalı
Virbac veterinerlerde satılıyor onun dışında satışı yok

stellabennett

@Balimlilac buradaki veterinerde yok maalesef :( ama teşekkürler yine de öneri için

stellabennett

@Bulutcemre başka önerebileceğiniz mama var mıdır

stellabennett

@bayranc maalesef bulunduğum yerdeki veterinerde yok