Son Kez Mama Önerisi

stellabennett

sanırım 5’ten fazla kez mama önerisi istemişimdir bu sefer son kez isteyeceğim galiba yetişkin kısır olmayan kedi için

kilogram aldıracak mama önerisi rica ediyorum sizden

34 CEVAP

stellabennett

@bayranc başka mama önerebilir misiniz

stellabennett

@bayranc zaten Pro Plan kullanma konusunda biraz endişeliyim ama Royal Canin belki bir ihtimal olabilir

bayranc

Çok kararsızım pro plan kısır kedi somonluya geçebilirsin dedi veterinerim ama bir de o geçiş süreci var sanırım virbactan biraz daha devam edicem bir de hasta olurlarsa yanarım :) iç dış bile 380 tl olmuş

stellabennett

@bayranc haklısınız umarım kolay bir geçiş olur bence geçiş süresini uzun yapın