Tozutmayan Ve Topaklanan Kedi Kumu Önerisi?

bayranc

Reflex aktif korban kullanıyorum uzun süredir ama çok tozuyor kum kabının üstü hep toz kedimde eşeledikçe hapşırıyor iyi topaklanan tozutmayan öneriniz var mı

9 CEVAP

kimyonesra

Sandy aktif karbon

Cennet29

Bastet
Feles
Sandy kokusuz

zeynandkekik

Merhaba, kesinlikle Bastet kumu öneriyorum. Toz ve koku sıfır, eğer kediniz kumu çok eşeliyorsa dibe yapışma oluyor ama tozsuz olması her şeyden önemli.

bayranc

Bastet deniycem teşekkür ederim

Coconutbey

Bastet ve feles hiç tozutma yok
Ama tabi ikisinde de topaklanma sorunu olabiliyor bilginiz olsun kumu biraz çok koymanız lazım
Feles cok hafif bir kum ben basteti daha cok beğendim

bayranc

Proline extranın topaklanması nasıl bazıları etrafa çok dağılıp patilere yapıştığını yazmış ama?

CakilYavrukus

Paspas kullanın paslaşa her kum biraz dökülür. Çok az paspas dışına taşar bunlar olağan. Ancak asla eve dağılmaz kapalı büyük kedi tuvaleti kullanın. Topaklanması gayet başarılı kumun tamamını boşaltın %25 seviyelerine inince tuvalet yıkayıp yeni kum dökün

stellabennett

EuroCat mısır koçanlı