Konserve Mama

Reyaura

Kediler için konserve yada yaş mama alacağım. Fazla sayida alicagim için ortalama fiyatli saglikli mama önerisi ? Ve hangi site daha hizli yolluyor tecrubesi ve bilgisi olan arkadaşlar yardimci olursa sevinirim.

32 CEVAP

Feronia

Instinct dünyanın en iyi yaş mamalarından biridir, şüpheniz olmasın.

Reyaura

@feronia mantıklı

Reyaura

Tavşanlı dışında hangisini öneriyorsunuz. Tavsan besledimde zamanında bi garip oldum :D

Feronia

Kedilerin doğal avı olduğu için önermiştim ama istediğinizi seçebilirsiniz. Kedinizin damak zevkine göre :)

zeynepgurgen

@eltarcin Kız sen miydin o tadına baktım çok güzel diyen? :D

eltarcin

Evet bir ara geçti o konu :D Bende varım içlerinde :D Sanırım Selin'de yemişti. Ezgi zaten tadından anlaşılır demişti. (Yanlı hatırlıyor da olabilirim) Kokusu ve tadı iştahımı açıyor :DD

zeynepgurgen

Tadından anlaşılır kısmına katılıyorum ama yemeyi tercih eden yoktur sanıyordum. :D :D

eltarcin

Ben varım :D Millet kokusunu çekemez, benim kokusu iştahımı açıyor. Laf aramızda kuru mama yemişliğim de vardır :D Ama "tavsiye etmem" Rezaletti! :DD

Feronia

Siri'nin yemeğini tatmadım, niyetim de yok. Geçerli bir bahanem de var :D Etçil sindirim sistemi kısa olduğundan çiğ et bozulmadan sindirimi tamamlanabilir ama insanların sindirim sistemi fazla uzun olduğundan çiğ et yememeliyiz. :D

eltarcin

E BARF olunca :) BARF ile besliyordun değil mi?

zeynepgurgen

Kesinlikle katılıyorum. Et yemeyen birisi için kokusu bile tahammül edilemez boyutta. :D

eltarcin

Bana yaş mamanın tadı et gibi gelmiyor :D Ne bileyim, et değilde daha değişik bir şey.

Siyah_beyaz

6 li schesir alabilirsiniz eğer sokak canlarina alacaksaniz temuzmama. Konserveleri ucuza geliyor ve orta sayılabilir

Reyyanhan

İndirim olunca haber verin bana da :)

Reyaura

GOURMET gold 24 adet 85 lira sığır etli iyi midir senin dediğini göremedim @feronia