Konserve Mama

Reyaura

Kediler için konserve yada yaş mama alacağım. Fazla sayida alicagim için ortalama fiyatli saglikli mama önerisi ? Ve hangi site daha hizli yolluyor tecrubesi ve bilgisi olan arkadaşlar yardimci olursa sevinirim.

32 CEVAP

zeynepgurgen

Instinct için mi soruyorsunuz?

Reyaura

Evet farkli mamada olabilir ben royal yediriyordum yaş mamada sonra biraktim malum sebebten saglikli ve uygun fiyatli ariyorum 6kedi var suan 2tanesi yaş mamada bile secicilik yapiyor @zeynepgurden