Konserve Mama

Reyaura

Kediler için konserve yada yaş mama alacağım. Fazla sayida alicagim için ortalama fiyatli saglikli mama önerisi ? Ve hangi site daha hizli yolluyor tecrubesi ve bilgisi olan arkadaşlar yardimci olursa sevinirim.

32 CEVAP

Reyaura

Bir bucuk yasindaki yigenim bi kabin yarisini yiyip kediye vermemek için aglarken yakaladim :D Allahtan ben yakaladim ablam kalpten giderdi :D

zeynepgurgen

Yaş mamalar aşağı yukarı aynı fiyattalar ama diğerlerine nispeten Animonda toplu alımlarda daha uyguna geliyor. Tanesini 3 liraya bulduğum zamanlar oldu. Gayet de kaliteli. Bir araştırın derim.

Feronia

*********.com
Instinct 6 al 5 öde
Tavşanlı öneririm

eltarcin

********** öneririm. En iyi pet siteleri bölümüne alınabilecek bir site. Fiyatlar uygun ve bol kampanyalı. Eğer uygun fiyatlı istiyorsanız Deniz Abla'nın dediği gibi yapın. Animonda'yı bende bir çok yerde görüyorum ve inanılmaz uygun fiyatlı. Eğer daha kaliteli bir şeyler istiyorsanız Ezgi'nin dediği gibi Instict 6 al 5 öde iyi bir seçim olacaktır. Şahsi görüşüm ise tekli alımlarda Naturea'dan yanadır. Eğer uygun fiyatlı da bulursanız güzel olur. Naturea'yı fiyat-performans açısından beğeniyorum.

zeynepgurgen

http://www.*********.com/instinct-rabbit-tavsan-etli-tahilsiz-kedi-konservesi-85-gr-6-al-5-ode

Feronia

Gourmet almayın kesinlikle!
Instinct yenmez mi ya :D
4 tane 6 al 5 öde alırsanız 24 al 20 öde olur :P

zeynepgurgen

Kedimin topik olması sizi aldatmasın son derece seçicidir. Yaş mamada ev yapımı dışında yalnızca Instinct yer. Bitmesi saniyeler sürüyor. Gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

zeynepgurgen

Ürperttiniz beni :D :D

Reyaura

Herkese teşekkür ederim cevaplar için:)

eltarcin

@Feronia "Instinct yenmez mi ya" Kesinlikle yenir :D
Bende @Feronia, @zeynepgurgen'e katılıyorum.

eltarcin

@Reyaura,
Ha ha ha :D

Feronia

Evet. Zaten etle aram iyi değil. :D Ben almayayım canım

aleyn

genelde ben de indirim takip ederek konserve mama alırım, şu anda Gimcat ShinyCat için ************da bi satıcıda çok uygun bi fiyat var karışık da gönderiyorlar birkaç çeşit.. dilerseniz bakabilirsinz. gimcatin bu serisi gayet sağlıklı..
Gimcat

Klimt

Biz *********dan aldık, inanilmaz hizlilar. Ustelik musteri destekleri de cok hizli. Mailime 5 dkda cevap aldigim yetmedi aradilar da hemen. Kampanyali urunler de mevcut, 6 al 5 ode gibi.

Reyaura

24 lü arıyorum oyle daha uygun oluyor 24lü 5 6 paket söyleyeceğim bide secici kediler yer mi sizce @zeynepgurden