Acıll

Fatmacakiir

Arkadasim bugun bir muhabbet kusu aldi anca eve gelince farketti ki bir kanadini surekli kaldiriyor ve titriyor saatlerdir de yerinden kipirdamiyor. Kus 2 aylik disi acaba bir bilgisi olan yardimci olabilecek birileri var mi ??

1 CEVAP

dilex

2 aylik daha cok minik.annesinden kopup gelmenin sokunu yasiyor.1 hafta ona izin verin :) eve size alismaya calissin.cok fazla elinize almayin 1 hafta boyunca ve oldugu odayi degistirmeyin.