Kedi İle Yurtdışına Çıkış

JujuAlkn

Meraba deprem sebebiyle viyanaya akrabalarımızin yanina bi süreliğine gitmeyi düşünüyoruz 4 kedim var yanımıza alicaz inşAllah pasaportları aşıları vs tamamı tam veteriner goturebilecegimizi yüksek ihtimalle bi sorun yaşanmayacağini söyledi merak ettiğim şey şu normalde 5 kedi ve üzeri kabul edilmiyor bizimkisi 4 tane normal şartlarda kabul etmeleri gerekir sorun çıkarmı sizce?

1 CEVAP

Bszcn

Bence öncesinde hava yoluyla bir görüşün sorun olmasın bu konudaki haklarınızı da iyice öğrenin eğer bir şey olursa onlara karşı kendinizi savunursunuz uçakta kedilerin bavulların yanına koyulması ve gördükleri muamele de önemli kaç saat kalacaklar vs iyice araştırmanızı öneririm