Pawguard Hakkında Soru Soran Vardı

böyle bir açıklama var. kendiniz değerlendirin kurumun güvenirliliğini derim ben.

9 CEVAP

dilanbulent

Simbakedi de atmış linkini. Ben Jahrein isimli yayıncının videosunu izlemiştim zaten atılmış linki. Çok şüpheli. Hala nasıl bir şeyleri yürütüyorlar kimse bilmiyor

gece18

Nefret ettim pawguard mıdır nedir lanetten. İnsanların kendi yakaladıkları hayvanları kendileri yakalamıs gibi paylasıyorlardı. Nasıl olurda hala bunlara bir sey olmadı ellerine hayvanları alabiliyorlar?
Allah belalarını versin.

simbakedi

jahrein adlı twitch yayıncısı zaten youtube kanalında bunları ifşalamıştı, izlemeyenler izlesin kesinlikle.
https://www.youtube.com/watch?v=tovR4b7Cq8k&t=286s&ab_channel=Jahrein

ben de çok şey duydum pawguard hakkında artık herkesi allaha havale ediyorum. herkes kendisi okuyup karar versin.

dilanbulent

Emel hanım attığınız fotoğrafı okuyamıyorum. Petlebi çok düşürüyor bu fotoğrafların görüntü kalitelerini. Ne yazdığını açıklayabilir misiniz merak ettim

fotoğraf yükleyemiyorum yorum yazarken ama pawguards instagram hesabına bakarsanız onların cevaplarını görebilirsiniz. kısaca pawguards bugün maraş barınağından çıkartılmış çünkü hayvanları tırlara yükleyip gitmek istemişler ama orada bulunan veteriner hekimler buna izin vermemiş çünkü nereye götürecekleri belli değilmiş. pawguards barınağının yerini kimse bilmiyor ve dernek başkanı sahaya çıkamıyor çünkü hakkında yakalama kararı var vs. ortalık karışmış itiş kakış olmuş

withdazai

sahibi sanırım corona dönemi aftan yararlanmış daha önceden de dolandırıcılık geçmişi olduğu söyleniyor ne yalan söyleyeyim haberlerde dahil olmak üzere birçok hakkında yazı olan biri olduğu için açıkçası hiç güvenmiyorum :(

böyle bir köşe yazısı yazılmış bugün de.