Muhabbet Kulum Yem Yemiyor

Silablgn

İlk defa kuş baktığım için pek bir fikrim yok daha dün eve geldi kraker aldıydım onu kafesine astım çok sık ondan yedi kızıl dal darı diye birşey aldıydım birazda ondan yedi ve birazda kıvırcık verdim azda ondan yedi mamasından neredeyse hiç yemedi mamasını yesin diye krakeri aldım ancak mamasını yemiyor neden yemiyor olabilir ortam değişikliğindenmi yoksa kuşlar çok fazla mama yemezlermi

1 CEVAP

Zortiyy

Mamasını degisterebilirsin biraz da zaman tanı alışma aşamasında olabilir böyle şeyler