Kedi Ve Muhabbet Kuşu

Silablgn

Muhabbet kuşumu yeni aldım birde kedim var ancak o şuan burda değil 1 ay sonra bir araya gelicekler ne yapmam gerekiyor nelere dikkat etmeliyim kedim çok korkak bir hayvan herşeyden her türlü hayvandan korkuyor neredeyse ama ne yapcağı bellide olmaz tavsiyeleriniz nelerdir

5 CEVAP

Zortiyy

Kuşunuzu bir süre kendinizin yanında kafesten çıkarmayın sizin yanınızda tanımaya çalışsınlar uyurken kuşunuzu bir odaya kapatın çünkü kedilerin genetiğinde avlanma içgüdüsü var alismadigi için de böyle bir duruma belli olmaz ne yapacağı

Silablgn

Tamamm çok teşekkürler

gamzenoel

biri av biri avcı. çok mantıklı bir ikili değil bence. kuşunuzu geri verme ihtimaliniz varsa verin. vermeyecekseniz de kuşla kedi hiç birbirini görmesin. nadir de olsa anlaşanlar var ama çok riskli kuş için. kuşu kafese ya da bi odaya kapatacaksanız o da kuşa eziyet olur.

gamzenoel

biri av biri avcı. çok mantıklı bir ikili değil bence. kuşunuzu geri verme ihtimaliniz varsa verin. vermeyecekseniz de kuşla kedi hiç birbirini görmesin. nadir de olsa anlaşanlar var ama çok riskli kuş için. kuşu kafese ya da bi odaya kapatacaksanız o da kuşa eziyet olur.

Silablgn

Geri nasıl verebilirim bu hayvanında canı var oyuncak değil bu al geri ver. Bi odaya kapatıp eziyet edicek de değilim zaten o kadarına aklım eriyor tavsiye istemiştim daha önce bir arada bakanlar için