Muhabbet Kuşu Ortam Değişikliği

Silablgn

1 ay sonra kendi evime döneceğim kuşum bu durumdan ne kadar etkilenir neler yapmam gerekiyor strese girermi birde evde kedim var kuşun kafesine bir yer ayarlayıp yüksek bi yere asıcam kedimin erişemeyeceği bir yere yada başka be yapmalıyım kedi ve kuşa aynı anda bakan varmı çok korkuyorum bu durumdan

1 CEVAP

grsaras

Yer değişikliğine kuş max birkaç güne alışır ama kediyle beraber bakmak çok riskli istisna olarak kuşa zarar vermeyen,arkadaş olan kediler vardır ama bunun eğitimi verilmesi gerekli elbet ve o halde bile risk var riske atmaya değmez.Kaldı ki kafesi kedinin ulaşamayacağı bir yere de koysanız kedi kuşa ulaşmaya çalışır kuşu da strese sokabilir.