Kuşum Yem Kabına Giriyor

Silablgn

Muhabbet kuşum yem kabının içine giriyor sıkışıyor sürekli boynu bükülüyor ben kızıncada geri çıkmaya çalışıyor zarar görücek diye korkuyorum yem kabının önünde durmuş bekliyor ne yapmalıyım

4 CEVAP

Silablgn

Bilgisi olan biri yardım etsin lütfen ne yapmalıyım biyerine bişey olucak

onite

Kabın nasıl bir şey olduğunu paylaşabilir misiniz

kedimedisever

Kuşlar bunu hep yapar yavruyken özellikle çok sık yapıyorlar dikkat etmeniz gerek sıkışıp ölme ihtimali var

KimJeongguk

Dikkat etmelisiniz yavrularda çok görülen bir davranış. Yuvası zannedip girmeye çalışıyor engel olmalısınız zamanla bırakır girmeyi.