Acil Arkadaslar Lutfen

Arkadaslar bu kusu balkonumuzda bulduk fakat ucmuyor bir problem var ele alisik ayaklari nicin boyle sikinti nedir?

20 CEVAP

Arkadaslar hepinize tesekkur ederim balkonu kontrol ediyoruz tekrar gelirse iceri alip veterinerle irtibata gececegiz.kedilerimiz kusa zarar verir diye iceri alamadik ve kus gitti tekrar geldiginde alip veterinerle iletisime gececegiz

Evde kedi oldugundan balkona geri koyduk ekmek filan verdik kacip gitmis cok uzuldum hic ayaklari oyle olan bir kus gormedim zaten bizde sasirdik kedilerimiz huysuzlasti balkonun onunde miyavlayip durdular bir actik kus oturmus balkona kanadina mi bir sey oldu diye dusunduk ama ayaklari tuhafti yine gelirse veterinere goturecegiz.evet malesef kus ile ilgili bilgili veteriner bulmak cok zor:(kus yururken ayaklari tikir tikir diye ses cikariyordu

Umarim:)cok guzel bir kus ele aliskindi tutuldu birakinca hemen kacmadi birisi bakiyor olabilir diye dusunduk acikcasi

Anonymus827062

Benim bir sorunum yok sorun olan bilinmeden yapılan yanlış yorumlar ve yorumlamalar ben bu konuda profesyonel biri olarak cevap verdim. Hasta olmayan hayvana hastalık teşhisi koyulduğu için

Anonymus827062

KUŞUN BİR ŞEYİ YOK ABARTMAYIN;)