Muhabbet Kuşu Kafesi

Silablgn

Muhabbet kuşumun kafesi çok küçük yeni bir kafes almalıyım kafesin boyutu ne kadar olmalı . rahat edebilmesi için papağan kafesi almayı düşünüyorum çokmu büyük olur yoksa daha mı iyi olur

4 CEVAP

grsaras

Benim de iki muhabbet kuşum vardı kocaman bir kafes almıştım onlara.Büyük kafes neden kuş için kötü olsun elbette daha iyi olur daha çok alanı olacağı için sonuçta bunlar doğasında geniş alanlara sahip canlılar ne kadar geniş alan o kadar iyi.

LilaMiaLuna

Arkadaşlarında dediği gibi büyük kafes en iyisi

KimJeongguk

Biz büyük üretim kafeslerinden kullanıyoruz (4 yemlikli olanlardan) içinde çok rahat ediyorlar ve kolay kanat çırpıp uçabiliyorlar. Sık sık dışarıya çıkaramıyorsanız kesinlikle en iyisi bu kafesten almak çok daha mutlu yaşar.

blue_hpood

bana kalırsa ne kadar büyük o kadar iyi.. normalde dışarıda tamamen onlara ait bir doğa varken hapsedilecekken olabilecek en büyük kafesin tercih edilmesini öneririm..